O nas

Nasze wartości

Przychodnia HiH powstała ponad 30 lat temu we Wrocławiu jako jedna z pierwszych prywatnych przychodni w Polsce. Jej założycielami byli Halina i Stanisław Hryń, stąd powstała nazwa HiH.  Dziś firmą zarządza Mikołaj Hryń- syn założycieli. 

W zarządzaniu i działalności naszej Przychodni kładziemy szczególny nacisk na etykę biznesu. Kluczowa dla nas jest satysfakcja naszych klientów i pacjentów. Jednakże zadowolenie naszych pracowników, dostawców i partnerów biznesowych jest dla nas równie ważne. 

Dążymy do zrównoważonego  rozwoju, opartego na odpowiedzialnym zarządzaniu i trwałych, długofalowych relacjach z naszymi klientami i partnerami biznesowymi pełnych wiarygodności i zaufania.

Działamy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa oraz zasad etyki lekarskiej. Chcemy być postrzegani jako firma otwarta na innych, dbająca o najwyższą jakość usług i każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby nasze wsparcie było jeszcze lepsze.

Nasze cele

Jesteśmy dumni ze swojej przeszłości i czerpiemy wiedzę z ponad 30-letniego doświadczenia, jednak naszym najważniejszym zadaniem jest budowanie  przyszłości opartej na wiedzy, innowacyjności i zrównoważonym rozwoju.

Współpraca z naszą Przychodnią to nie tylko wykonywanie badań. Uważnie słuchamy potrzeb i opinii naszych klientów i pacjentów, po to aby sprostać najbardziej wymagającym projektom i przypadkom.

Naszym pacjentom chcemy dostarczać najlepszej jakości obsługę, kompetentnych lekarzy i personel, który przeprowadzi ich przez cały proces wizyty i badań w przyjemnym i bezstresowym otoczeniu.

Nasi klienci – ponad 700 przedsiębiorstw -mogą liczyć na maksymalne zaangażowanie całego naszego personelu aby sprostać każdej potrzebie -od najprostszych elementów codziennej obsługi po najbardziej skomplikowane projekty, wymagające wiedzy merytorycznej, logistyki, elastyczności działania i szybkości podejmowania decyzji. Nie działamy schematycznie, nie trzymamy się ścisłych, narzuconych odgórnie procedur. Procedury w naszej Przychodni odnoszą się do kompetencji lekarskich, bezpieczeństwa i higieny pracy. We współpracy z klientem i pacjentem najbardziej liczą się indywidualne potrzeby.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wciąż rozszerzamy naszą ofertę, rozwijamy bazę usług, poradni i sprzętu medycznego. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania zarówno medyczne jak i z dziedziny IT czy organizacji pracy, po to, aby nasze usługi były najbardziej konkurencyjne i najlepsze jakościowo w naszym regionie i – w najbliższej przyszłości -również na terenie całego kraju.

Naszym kamieniem milowym jest rozwinięcie sieci przychodni medycyny pracy  w całym kraju przy jednoczesnym utrzymaniu i ulepszaniu obecnych standardów, pozostając zawsze firmą z korzeniami rodzinnymi, gdzie każdy klient jest otaczany indywidualną opieką polegającą na szybkiej i fachowej reakcji na każdy problem.

Jesteśmy do dyspozycji bez względu na skalę i czas realizacji przedsięwzięcia, gwarantując bezpieczeństwo i niezawodność naszych usług na każdym etapie.