Dentysta

Gabinet Stomatologiczny HiH cieszy się uznaniem naszych  pacjentów już od 30 lat. Dla naszych lekarzy najważniejsze jest indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta i troska o ich komfort psychiczny podczas wizyty i zabiegów.

Współpracujemy z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych, obsługujemy pacjentów w ramach polis i pakietów ubezpieczeniowych.

W szczególności cieszy nas radość naszych najmłodszych pacjentów. Każde dziecko leczone przez naszych stomatologów jest szczęśliwe i cieszy się pięknym, zdrowym uśmiechem.

Stomatologia HiH specjalizuje się w następujących dziedzinach:

Stomatologia zachowawcza

jest to dział stomatologii poświęcony profilaktyce ;próchnicy zębów oraz leczeniu już powstałych ubytków próchniczych poprzez usunięciu chorobowo zmienionych tkanek zęba i założeniu wypełnienia. Bardzo obszerną część tej specjalności stanowi endodoncja, czyli dyscyplina specjalizująca się w leczeniu kanałowym zębów.

Chirurgia stomatologiczna

to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej oraz okolic przyległych.
Najczęściej jest kojarzona z usuwaniem zębów, których leczenie jest niemożliwe ze względu na stopień zaawansowania próchnicy, czyli jeśli nie ma już możliwości trwałej odbudowy zęba. Do najczęstszych zabiegów należy też usuwanie zębów mądrości, zębów zatrzymanych oraz leczenie różnego rodzaju powikłań.

Stomatologia dziecięca (pedodoncja)

Opieka stomatologiczna dzieci to nie tylko leczenie, ale również zapobieganie problemom stomatologicznym. Każde dziecko powinno być pod stałą opieką stomatologiczną, tak aby regularnie badać poprawność rozwoju zębów, twarzy i jamy ustnej, poprawność stosowanych zabiegów higienicznych oraz pielęgnacji wyrzynających się zębów mlecznych. Nasz gabinet od wielu lat zajmuje się opieką stomatologiczną dzieci. Profesjonalne i kochające podejście naszych dentystów do najmłodszych pacjentów sprawia, że dzieci nie boją się dentystów i chętnie wracają na wizyty.

Profilaktyka
stomatologiczna

To dziedzina coraz częściej doceniana przez pacjentów. Bo przecież lepiej zapobiegać niż leczyć narażając się na cierpienie. Celem profilaktyki jest niedopuszczenie do powstania próchnicy zębów i chorób dziąseł. Aby cieszyć się zdrowymi i zębami i pięknym uśmiechem należy o nie systematycznie dbać. W ramach zabiegów profilaktycznych przeprowadzane są następujące zabiegi:

  • opracowanie indywidualnego planu leczenia
  • piaskowanie, czyli usuwanie osadu i przebarwień
  • scalling, czyli usuwanie kamienia nazębnego
  • lakowanie bruzd czyli zabezpieczaniu zębów przed rozwojem próchnicy
  • fluoryzacja, która znacząco wzmacnia szkliwo, eliminuje nadwrażliwość szyjek zębowych i w znacznym stopniu zapobiega powstawaniu próchnicy.

Stomatologia
estetyczna

Piękny i zdrowy uśmiech to marzenie każdego z nas. Dzięki niemu czujemy się pewni siebie i atrakcyjni. Stomatologia estetyczna to bardzo szeroka dziedzina, obejmująca wszystkie działy stomatologii. W naszym gabinecie oferujemy najpopularniejsze i najczęściej stosowane zabiegi estetyczne:

  • zabiegi higieniczne (usuwanie kamienia nazębnego i osadu)
  • kosmetyczne korekty koloru i kształtu zębów
  • wybielanie zębów

Cenniki:

Dla pacjentów

Zobacz cennik

Dla firm

Zobacz cennik

Więcej Informacji
Stomatolog dziecięcy w przychodni HIH 

Najmłodsi pacjenci to najmilsi ale zarazem najbardziej wymagający klienci. Wymagają szczególnej wrażliwości, cierpliwości i zrozumienia ich potrzeb. Dlatego nie wszystkie gabinety dentystyczne decydują się na współpracę z maluchami. W przychodni HiH doktor Halina Hryń od 20 lat opiekuje się ząbkami kolejnych pokoleń maluchów, które ją uwielbiają i wracają po latach już ze swoimi pociechami. Doktor Natalia Grzelewska również posiada doświadczenie i całą masę cierpliwości nawet dla najbardziej wrażliwych małych pacjentów.

Nasz gabinet jest całkowicie przyjazny dzieciom- pracujemy na specjalnych dedykowanych materiałach, oferujemy cały zakres usług stomatologii dziecięcej. Dzięki podejściu naszych lekarzy dzieci pozbywają strachu przed wizytą u dentysty, co jest wartością, która profituje przez całe późniejsze, już dorosłe życie. 

Wszystkim dzieciom bez wyjątku wyjaśniamy spokojnie co będziemy robić na każdym etapie leczenia. W przypadku najmłodszych staramy się aby leczenie przybrało formę zabawy. Każdy mały pacjent dowiaduje się, jak dbać o ząbki, żeby były zdrowe i białe przez długie lata. 

Najczęstsze zabiegi stomatologiczne dla dzieci to higienizacja jamy ustnej – fluoryzacja, oraz zabiegi profilaktyczne, które są całkowicie bezbolesne. Tym bardziej ważny jest stały kontakt z dzieckiem, żeby wytłumaczyć mu, że nie musi się bać. Czasem trzeba jednak wyleczyć ubytek lub wyrwać mlecznego ząbka. Żeby zminimalizować wszelki dyskomfort, w razie potrzeby zawsze stosujemy znieczulenie dostosowane dla dzieci. Wypełnienia są kolorowe- przyciągające uwagę maluchów. Po wizycie dzielny pacjent dostaje specjalną odznakę 🙂

Stomatolog Wrocław – lokalizacja

Nasz gabinet mieści się w północnej części Wrocławia, nieopodal placu Kromera. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dojazd z każdej części miasta i okolic. Na miejscu są specjalne miejsca parkingowe dla pacjentów HiH. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku. Rejestracja telefoniczna dostępna jest pod numerami: 71 35-005-35 oraz 609-237-987. Zapraszamy!

Stomatolog Wrocław — dla osób prywatnych i firm

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zarówno pacjentów indywidualnych, przedsiębiorców, jak również pracowników firm.

Wykonujemy przeglądy stomatologiczne do medycyny pracy oraz medycyny sportowej. Są to badania mające na celu ocenę stanu zdrowia jamy ustnej w kontekście zdolności do wykonywania poszczególnych zawodów (na przykład policjantów) lub dyscyplin sportowych.

Współpracujemy z większością towarzystw ubezpieczeniowych działających na terenie polski i międzynarodowych. Między innymi: PZU Zdrowie, TU Allianz, Tu Zdrowie, Signal Iduna, Optima, Compensa, CMP, TU Inter, Mondial Assistance, Saneo, TU PASM, Comarch IMED, AWP, Telemedico. 

Zapraszamy na bezpłatne, bądź rabatowane wizyty wszystkie osoby mająca polisę w powyższych firmach.

Umów wizytę

Umów się na wizytę

Umów swojego pracownika